printlogo

میهن صنعت
میهن صنعت: خط تولید مرسدس بنز طی پنج سال آینده بسیار متفاوت خواهد شد.
کد خبر : 29687
تاریخ انتشار : 20 مهر 1393 - 11:25

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت، این خودروساز آلمانی در پی عرضه 11 مدل کاملا جدید تا پایان این دهه و افزودن 10 نسخه هیبریدی شارژی به خط تولید خود است. مرسدس در این پنج سال دوران بسیار پرمشغله ای را خواهد داشت مخصوصا به این خاطر که در نمایشگاه خودروی لس آنجلس امسال روند نام گذاری جدید خود را نیز معرفی می کند.

چنان چه قبلا شایعه شده بود، مرسدس در پی معرفی زیر برند مرسدس-مایباخ در نمایشگاه خودروی لس آنجلس امسال با سدان کلاس S کشیده ای است که 6 اینچ بزرگ تر از مدل کشیده کنونی آن است. قرار است نسخه کشیده تری از کلاس S نیز سال آینده رونمایی شود که گفته می شود 12 اینچ بزرگ تر از مدل مرسدس-مایباخ بوده و احتمالا نام مرسدس-مایباخ پولمن را خواهد داشت.

هم چنین این خودروساز از موفقیت برند AMG خود بهره برده و خط تولید عملکردی مشابه M اسپرت بی ام و و مدل های S آئودی تاسیس خواهد کرد. اولین خودرو در این خط تولید C450 در سال آینده خواهد بود که جایگزین C400 جدید شده و نسخه ای عملکرد بالا از موتور تواین توربو V6 این برند با سیستم تعلیق اسپرت تر را خواهد داشت.

مرسدس در پی معرفی نسخه های جدید GLK، کلاس M و کلاس GL نیز هست. این برند علاوه بر این مدل ها نسخه های کوپه کلاس M و GL را نیز به منظور رقابت با بی ام و X4 و X6 معرفی خواهد کرد.