printlogo

میهن صنعت :
میهن صنعت : هفته خودرویی آفریقای جنوبی از21 الی 25 مهرماه در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی با حضور خودروسازان برجسته جهانی برگزار شد و گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی از کشور جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور یافت.
کد خبر : 29787
تاریخ انتشار : 28 مهر 1393 - 12:46

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، گروه خودروسازی سایپا با هدف بررسی شرایط بازاریابی و چگونگی حضور در بازار جنوب آفریقا در این نمایشگاه شرکت کرد. در این نمایشگاه نزدیک به 120 شرکت فعال در بخش های مختلف صنعت خودرو و قطعات از جمله خودروسازان مهم ژاپنی، کره ای، چینی،  امریکایی و اروپایی حضور داشتند و آخرین دستاوردهای صنعت خودرو و قطعات به نمایش گذاشته شد.

گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر 45 متر مربع غرفه با ساخت و ساز ویژه حضوری موفق و درخور توجه داشت و  توانست نظر تجار و سرمایه گذاران بخش خودروی آفریقای جنوبی  را به خود جلب کند.

در این نمایشگاه از محصولات سایپا استقبال خوبی شد و بازدیدکنندگان علاقه مندی خود را جهت تولید محصولات سایپا مجهز به فرمان راست را اظهار داشتند که در صورت ادامه مراودات در این بازار، شرایط تولید محصولات سایپا مجهز به فرمان راست هموار خواهد شد و می توان در آینده ای نزدیک منتظر عرضه محصولات سایپا به ویژه قطعات در بازارهای جدید باشیم.

بر اساس این گزارش در بازار کشورهای آفریقایی با توجه به سطح اقتصادی این کشورها اغلب خودروهای درجه دو کشورهای آمریکایی و اروپایی به فروش می رسد و با در نظر گرفتن قیمت مناسب و رقابتی بودن خودروهای گروه سایپا در صورتی که شرایط تحریمی از میان برداشته شود و انجام مراودات بانکی بدون مشکلی صورت پذیرد قطعا این منطقه بازار خوبی برای فروش خودروها گروه خودروسازی سایپا می باشد.

گفتنی است در این نمایشگاه خودروهای قابل شارژ، هیبریدی و انرژی خورشیدی و همچنین رباط هایی برای ساخت بدنه و رنگ خودرویی به نمایش درآمده بود که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.