printlogo

میهن صنعت :
میهن صنعت : مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، خدمات رسانی در این ناوگان رایگان است.
کد خبر : 30228
تاریخ انتشار : 11 آبان 1393 - 16:35

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت و به نقل از تسنیم، محسن نایبی با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع ) گفت: تاسوعا و عاشورای حسینی همواره میان مردم ایران جایگاه ویژه‌ای داشته و تمام ایرانیان در این روز با حضور پرشور در مساجد، هیئت‌ها، تکایا و دسته‌های عزاداری ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان اعلام می‌کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به حضور عزاداران در مساجد، تکایا و هیئت‌ها و به تبع آن افزایش سفرهای درون شهری در این دو روز افزود: خدمات رسانی تمامی خطوط و ایستگاه‌های مترو در روزهای دوشنبه 12 و سه شنبه 13 آبان رایگان کرده است.

نایبی همچنین ضمن گرامیداشت روز 13 آبان‌ با بیان اینکه مترو تهران‌ در این روز آمادگی کامل برای انتقال راهپیمایان و عزاداران جهت شرکت در مراسم این روز را دارد، تصریح کرد: در این روز قطارهای فوق العاده برای جابجایی سریعتر مسافران اعزام می‌شود.

مترو تهران از ششم آبان به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) مدت فعالیت قطارها را در تمام خطوط تا ساعت 24 تمدید کرد که این برنامه حرکت تا پنجشنبه 15 آبان ادامه خواهد داشت.