printlogo

محمد طحان پور در گفتگو با میهن صنعت عنوان کرد :
رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران در خصوص خبر تعطیلی شرکت آزمایش که از رسانه های غربی منتشر شد، بیان داشت : ماهیت این خبر دروغ بوده و خدارو شکر شرکت آزمایش که توسط یک بخش خصوصی خریداری شده است در حال فعالیت می باشد.
کد خبر : 51121
تاریخ انتشار : 19 دی 1395 - 17:32

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران در خصوص خبر تعطیلی شرکت آزمایش که از رسانه های غربی منتشر شد، بیان داشت : ماهیت این خبر دروغ بوده و خدارو شکر شرکت آزمایش که توسط یک بخش خصوصی خریداری شده است در حال فعالیت می باشد.

محمد طحان پور در ادامه گفتگو به خبرنگار «میهن صنعت» گفت : در حال حاضر این شرکت در حال همکاری با کارخانجات با کیفیت ایران جهت تولید محصولات خود می باشد تا با نام برند تجاری آزمایش تولیدات صورت گرفته به بازار لوازم خانگی ایران عرضه شود.

وی در ادامه افزود : کارخانه مرکزی آزمایش به شهر شیراز انتقال یافته است و تا انتقال کامل ماشین آلات تولید به کارخانه، تولید محصولات توسط کارخانجات دیگر تولید می شود.

طحان پور در پایان تصریح کرد : گروه آزمایش با تمام توان خود در حال فعالیت می باشد و یقین بدانید از سال آینده یکی از با کیفیت ترین محصولات لوازم خانگی بازار ایران توسط شرکت آزمایش و در شهر شیراز تولید خواهد شد.