printlogo

وزیر صنعت در مراسم رونمایی از محصول جدید سایپا:
وزیر صنعت در مراسم رونمایی از محصول جدید سایپا گفت: سایپا در سالهای گذشته به دلیل ناهماهنگی در مدیریت وضعیت بدی داشت اما امروز شاهد سود دهی شرکت سایپا پس از چند سال هستیم.
کد خبر : 55236
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1395 - 12:43

به گزارش خبرنگار حوزه خودرو پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، وزیر صنعت در مراسم رونمایی از محصول جدید سایپا گفت:  سایپا اولین خودروساز است و توان فنی مناسبی دارد
وی ادامه داد: این شرکت در سالهای گذشته به دلیل ناهماهنگی در مدیریت وضعیت بدی داشت و مسائل مالی باعث افت شدید سایپا  گردید، اما با انتخاب مهندس جمالی به عنوان یک مدیر مالی شایسته، امروز شاهد سود دهی شرکت سایپا پس از چند سال هستیم.
وزیر صنعت افزود: باید به تولید سه میلیون خودرو برسیم که پنجاه درصد آن، از طراحی تا تولید، توسط خودروسازان داخلی و پنجاه درصد باقی مانده با همکاری شرکای خارجی صورت می پذیرد.
نعمت زاده در ادامه گفت: در حال حاضر ۱۸‌درصد تولید ناخالص کشور مربوط به خودروسازی است و در این صنعت چهل درصد رشد تولید داشته ایم و سایپا بیش از ۵۰ درصد رشد تولید داشته است.

وزیر صنعت بیان داشت: اخیرا یک شرکت خارجی که صاحبان آن دو جوان ایرانی هستند درخواست کرده اند در ایران جهت طراحی خودرو نمایندگی داشته باشند.
نعمت زاده در پایان گفت: رضایتمندی مشتری و خدمت پس از فروش در سال آینده دچار تحول اساسی خواهد شد.