printlogo

میهن صنعت گزارش می دهد؛
بر اساس گزارش شرکت بی ام و، وزن این خودرو با به کاربردن آلومینیوم، استیل و منیزیوم 62 کیلوگرم کاهش پیدا کرده است.
کد خبر : 58379
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396 - 13:57

به گزارش خبرنگار حوزه خودرو پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، بی ام و از سدان سری 5 خود در اکتبر سال پیش رو نمایی کرد. نسل هفتم سری 5 یکی از پرفروش ترین بی ام و ها در سرتاسر جهان است.5 er جدید با پیشرانه ی قوی تر نسبت به سری های قبلی خود به بازار عرضه خواهد شد که سرعت آن نسبت به نسل قبلی خود بیشتر است.

بی ام و سری 5 جدید در مقایسه با نسل 5er،با  36میلی متر طول ؛6 میلی متر عرض و2 میلی متر ارتفاع بیشتر، وارد بازار خواهد شد.

این سدان براساس پلت فرم های طراحی CLAR – Cluster است که با به کاربردن مواد سبک ،وزن کلی این خورو به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.پکیج MSport برای بهبود عملکرد خودرو، از یک کیت ایرودینامیکی، لاستیک و چرخ های بزرگتر نیز استفاده کرده است.

در فضای داخلی این خودرو تغییراتی به وجود آمده که ازجمله می توان به نسخه 6 سیستم اطلاعات و سرگرمی iDrive، سیستم صوتی Harmon Kardon 600 واتی با 16 بلند گو و صندلی ماساژور  چند جهته اشاره کرد.

این بی ام و با آخرین سیستم امنیتی و دستیار راننده در اختیار علاقه مندان آن قرار خواهد گرفت که سیستم جلوگیری از برخورد با مانع و یا سیستم هشدار عبور از خطوط، به کمک یک صفحه نمایش سه بعدی جهت مشاهده راننده امکان پذیر شده است.

 

به زودی در هند خودروهای بی ام و همراه با Audi A6، مرسدس بنز سری E LWB،ولووS90 و جگوار XF به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.