printlogo

مدیرعامل شهر جدید پردیس خبر داد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: پس از تشریح مشکلات متقاضیان مسکن مهر در جلسه با اداره امور مالیاتی شرق استان تهران به مدیریت این اداره دستور داده شد تا برداشت از تمامی حساب‌های شرکت عمران پردیس را متوقف کند.
کد خبر : 70437
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396 - 12:58

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»،  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سعید غفوری در تشریح نتیجه جلسه امروز خود با مدیرکل امور مالیاتی شرق استان تهران در خصوص مسائل مربوط به حوزه این شهر جدید بیان کرد: این جلسه به منظور رفع توقیف عملیات اجرایی و برداشت‌هایی که از حساب متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس توسط اداره امور مالیاتی شرق استان تهران انجام شده بود برگزار و بررسی‌های لازم در این خصوص انجام شد.

غفوری تاکید کرد: پس از تشریح مشکلات متقاضیان مسکن مهر در این جلسه به علی رضایی بختیاری مدیریت امور مالیاتی شرق تهران دستور داده شد تا برداشت از تمامی حساب‌های شرکت عمران پردیس را متوقف کند.

به گفته وی در صورت انجام این اقدام شرکت عمران نیز می‌تواند نسبت به ارائه دستور موقت توقف عملیات اجرایی از مراجع ذیصلاح اقدام کرده و مسئله را رفع نماید.

چندی پیش خبرها حکایت از برداشت حدود 2 میلیارد تومان از حساب متقاضیان مسکن مهر داشت. بر این اساس  گفته می شد سازمان امور مالیاتی بیش از 2 میلیارد تومان از حساب جاری عمومی شرکت عمران پردیس و حساب مسکن مهر برداشت کرده است.