printlogo

«میهن صنعت» گزارش می دهد:
کارمانیا در صفحه رسمی اینستاگرامش نسبت به اخبار منتشر شده درباره خروج BYD از ایران واکنش نشان داد و اعلام کرد که این برند در ایران می ماند.
کد خبر : 74795
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397 - 16:44

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، کارمانیا در صفحه رسمی اینستاگرامش نسبت به اخبار منتشر شده درباره خروج BYD از ایران واکنش نشان داد و اعلام کرد که این برند در ایران می ماند.در این بیانیه آمده است:

در طی روزهای گذشته اشخاصی به اصطلاح كارشناس صنعت خودرو، خبر از خروج برخي برندهاي چيني از بازار ايران و تثبيت موقعيت برند مطبوع خود و نیز سوء استفاده از این موقعیت و بزرگنمایی اغراق آمیز علمی از سطح دانش و تخصص خویش نموده اند و برخی خبرگزاري ها متاسفانه بدون كسب اطلاع دقيق و صرفا جهت جلب مخاطب اين خبر را پوشش داده اند.
طبق قوانین عرف و حرفه ای جامعه خبرنگاری چه از نظر تهیه متن خبر و یا تحلیل از سوی نویسنده و چه از نظر انتشار از سوی منتشر کننده خبر(آنلاین و یا رسانه چاپی)، در صورت وجود نمایندگی رسمی در کشور هم نویسنده و هم منتشران خبر موظف به کسب اطلاعات دقیق در مورد چگونگی صحت مطلب ادا شده می باشند که این عزیزان حتي به خودشان زحمت كسب اطلاع از نماينده انحصاري برند بي واي دي در ایران را نداده و براساس حدسيات خبر از خروج بي واي دي رامنتشر نموده اند که قطعا باید پاسخگو باشند.
لازم است اعلام كنیم مادامي كه دولت چين همراه دولت و نظام ايران است کمپانی بي واي دي مانند گذشته به فعاليت خود در ايران ادامه خواهد داد.
در جمع بندی کلی اعلام می کنیم که رسانه ها باید در مقابل رفتارهای هیجانی برخی افراد سودجو مقاومت و هوشياري داشته و در سالی که آرمان و ایدئولوژی بر مبنای حمایت از کالای ایرانی، کارگر ایرانی و بالطبع مصرف کننده ایرانی می باشد با تعهد خود، بر انجام وظیفه ذاتي خود به نحو احسن اصرار نمایند.

انتهای پیام/