printlogo

«میهن صنعت» گزارش می دهد:
شرکت خودروسازی رنو در روز چهارشنبه اعلام کرد: سینرژی و یا هم افزایی اتحاد شرکت های رنو-نیسان-میتسوبیشی 14 درصد رشد را در سال 2017 تجربه کرده است.
کد خبر : 74830
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397 - 12:27

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، شرکت خودروسازی رنو در روز چهارشنبه اعلام کرد: سینرژی و یا هم افزایی اتحاد شرکت های رنو-نیسان-میتسوبیشی 14 درصد رشد را در سال 2017 تجربه کرده و به 5.7 میلیارد یورو  (6.7 میلیارد دلار)رسیده است و در حالی که این مقدار در سال 2016، 5 میلیارد یورو بوده است.

این خودروساز فرانسوی در ادامه افزود، این همکاری با هدف کاهش هزینه های مربوط به تولید و افزایش درامد صورت گرفته و این اتحاد مشترک به دنبال افزایش سینرژی به بیش از 10 میلیارد یورو تا سال 2022 است.

اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی بزرگترین اتحاد خودروسازی در جهان است. شرکت های عضو این اتحاد تمرکز خود را بر همکاری و هم افزایی گذاشته تا از این طریق بتوانند جایگاه خود را  به عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی در بازار جهانی تثبیت کنند.

برندهای خودروسازی زیادی مانند اینفینیتی، داتسون، لادا و آلپاین در زیر پرچم این گروه بزرگ خودروسازی قرار دارند و نکته قابل توجه این است که این اتحاد استراتژیک در عرضه خودروهای برقی و همچنین ارائه خودروهای ارزان در جهان مقام اول را دارد.

ایران با فروش 162.079 خودرو جایگاه هشتم از 10 بازار برتر گروه خودروسازی رنو را کسب کرده و لازم به ذکر است که شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو در ایران است.

انتهای پیام/