میهن صنعت:

امدادرسانی هلال احمر در حوادث یک هفته گذشته به 16 هزار نفر رسید

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر گفت: امدادگران این جمعیت در یک هفته گذشته جان ۸۰۹ هموطن را در حوادث مختلف نجات داده‌ و در مجموع به حدود ۱۶ هزار نفر امدادرسانی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر گفت: امدادرسانی هلال احمر در یک هفته گذشته جان ۸۰۹ هموطن را در حوادث مختلف نجات داده‌ است در تشریح خدمات امداد و نجات در حوادث یک هفته گذشته از تاریخ ۱۵ مردادماه تا صبح امروز، ۲۲ مردادماه، اظهار کرد: در این مدت در مجموع ۸۸۴ ماموریت امدادی از سوی امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر پوشش داده شده و با تلاش شبانه‌روزی امدادگران به ۱۵ هزار و ۸۶۰ نفر امدادرسانی شده است.

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: در این بازه زمانی، با امدادرسانی هلال احمر ۸۰۹ نفر را در حوادث جاده‌ای، سیل و آبگرفتگی و … نجات یافتند و علاوه بر ارائه خدمات درمان سرپایی به ۲۳۶۳ نفر، ۵۴۸ نفر را نیز به مراکز درمانی منتقل کنند.

بر اساس گزارش جمعیت هلال‌احمر؛ به گفته وی، در حوادث یک هفته گذشته ۱۲۲ مورد عملیات رهاسازی نیز انجام و ۱۸۲ مصدوم سوانح ترافیکی در این عملیات‌ها رهاسازی شدند./ایسنا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=250001
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه