میهن صنعت :

امروز در تهران وزش باد و رعد و برق را شاهد هستیم

از عصر امروز در برخی نقاط کشور بخصوص تهران و البرز شاهد رشد ابر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی  امروز در تهران  وزش باد و رعد برق شاهد هستیم و در و ارتفاعات و دامنه های البرز و برخی از استان های کشورمان از جمله استان گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، فارس، مرکزی، شرق همدان، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شرق لرستان، غرب هرمزگان و ارتفاعات و دامنه های البرز  و سمنان در ساعات بعدازظهر رشد ابر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

این شرایط روز پنجشنبه در ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و جنوبی انتظار می رود. روزهای جمعه تا یکشنبه در اغلب نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم می باشد. طی پنج روز آینده در بخش هایی از شمال شرق، شرق، جنوب شرق و مرکز و روزهای پنجشنبه تا شنبه در بخش هایی از جنوب کشور وزش باد شدید و در نواحی مستعد (به ویژه منطقه زابل) گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود.

همچنین طی سه روز آینده شکل گیری توده گردوخاک در کشور عراق و انتقال آن به نواحی غرب و جنوب غرب کشور دور از انتظار نیست. طی پنج روز آینده شرق دریای عمان مواج است.

/باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=249690
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه