«میهن صنعت»:

بازدید نمایندگان گروه صنعتی آمیکو از مجتمع تولیدی و خطوط تولید واقع در منطقه آزاد ارس

، جمعی از نمایندگان گروه صنعتی آمیکو به عنوان شرکای تجاری و بازوهای اصلی و توانمند آمیکو در ارایه خدمات پس از فروش و فروش خودرو در روزهای 29 و 30 خرداد سال 1401 از مجموعه های تولیدی، خطوط تولید، انبارهای قطعات یدکی. اداره تحویل خودرو و همچنین واحد کاربری سازی مستقر در شرکت آذر موتور بازدید کردند.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، جمعی از نمایندگان گروه صنعتی آمیکو به عنوان شرکای تجاری و بازوهای اصلی و توانمند آمیکو در ارایه خدمات پس از فروش و فروش خودرو در روزهای 29 و 30 خرداد سال 1401 از مجموعه های تولیدی، خطوط تولید، انبارهای قطعات یدکی. اداره تحویل خودرو و همچنین واحد کاربری سازی مستقر در شرکت آذر موتور بازدید کردند.

این برنامه بازدید در سه گروه و طی سه هفته متوالی انجام خواهد شد.

شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص،سالنهای بزرگ تولیدی، خطوط تولید مجهز و پیشرفته و زیرساختهای لازم و کافی و طرحهای توسعه در دست اجرا بزرگترین شرکت تولیدی حال حاضر در منطقه آزاد تجاری ارس می باشد.

گروه صنعتی آمیکو با دراختیار داشتن شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش با بیش از پنجاه نمایندگی فعال در سراسر کشور در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=246167
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه