نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

به تیم مذاکره کننده اختیار تام داده شد

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه به تیم مذاکره کننده کشورمان برای توافق اختیار تام داده شده است،گفت: هرگونه توافق تیم مذاکره کننده کشورمان با طرف مقابل نیازی به تصویب مجلس ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، نایب رییس کمیسیون مجلس به تیم مذاکره کننده اختیار تام داده شدگفت: هرگونه توافق تیم مذاکره کننده با طرف مقابل نیازی به تصویب مجلس ندارد.

ولی اسماعیلی در مورد جزییات جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و علی باقری رئیس تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان حضور داشتند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه وزیر امور خارجه و رئیس تیم مذاکره کننده گزارشی را از روند مذاکرات به نمایندگان ارائه کردند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: گزارش ارائه شده از مذاکره قوی، منطقی تیم مذاکره کننده فعلی نسبت به تیم مذاکره کننده دولت قبل حکایت داردبنابراین به تیم مذاکره کننده اختیار تام داده شد

اسماعیل خاطرنشان کرد: در حال حاضر توپ در زمین آمریکا و غرب است و آنها باید با تصمیم درست خود پاسخ مناسب را به بسته پیشنهادی ایران درباره توافق بدهند.

وی افزود: به تیم مذاکره کننده اختیار تام داده شده و نیازی نیست که توافق آنها با طرف مقابل به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد./ایرنا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=250519
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه