سخنگوی دولت خبر داد؛

به متولدین سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ سهام تعلق می‌گیرد

بهادری جهرمی گفت: از صندوق‌های سرمایه‌گذاری به متولدین سال ۱۴۰۰ و 1401 سهام تعلق میگیرد، یک میلیون تومان به متولدین 1400 و به متولدین ۱۴۰۱، یک و نیم تومان تعلق می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، بهادری جهرمی گفت: از صندوق‌های سرمایه‌گذاری به متولدین سال ۱۴۰۰ و 1401 سهام تعلق میگیرد، یک میلیون تومان به متولدین 1400 و به متولدین ۱۴۰۱، یک و نیم تومان تعلق می‌گیرد. علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در تشریح مصوبات امروز هیات دولت، اظهار داشت: جلسه امروز هیات دولت به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و موضوعات متعددی به تصویب هیات وزیران رسید.

وی افزود: به منظور حمایت موثر از مسأله حل مشکلات زائرین محترم اماکن مقدس کشور، کارگروه ملی زیارت با ارتقای جایگاه به شورای ملی زیارت تبدیل شد و شورای ملی زیارت به ریاست شخص رئیس‌جمهور و عضویت برخی از اعضای مرتبط دولت از جمله وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر میراث فرهنگی، وزیر کشور، وزیر کار و عضویت تولیت آستان مقدس رضوی، آستان شاهچراغ (ع) و آستان حضرت معصومه (س) و آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و استانداران استان‌هایی که میزبان اصلی زائران در کشور هستند، تشکیل شود. دبیر شورای ملی زیارت نیز استاندار خراسان رضوی خواهد بود.

سخنگوی دولت تصریح کرد: با توجه به سیل و حوادث طبیعی اخیر، وزیر اقتصاد پیشنهاد تخصیص منابعی به صندوق ملی حوادث طبیعی را داشتند که امروز در جلسه هیات وزیران گزارش کارشناسی ارائه شد و هیات وزیران مصوب کرد که با تخصیص منابعی صندوق حوادث طبیعی را احیا کند تا پرداخت خسارت با محوریت صنعت بیمه فراهم شود. این یک نوآوری با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی موجود است.

سخنگوی دولت همچنین در حاشیه نشست امروز هیات دولت گفت: به متولدان سال ۱۴۰۰، ۱ میلیون تومان و متولدان ۱۴۰۱، ۱.۵ تومان سهام تعلق خواهد گرفت.

وی افزود: در مصوبه دیگر امروز دولت کارگروه ملی زیارت با ارتقاء جایگاه، به شورای ملی زیارت تغییر کرد و ریاست آن به عهده رئیس‌جمهور است./باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=249333
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه