عضو کمیسیون صنایع مجلس

تخلفات فولاد مبارکه در دولت روحانی انجام شده است

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه تمام این تخلفات فولاد مبارکه در دولت آقای روحانی انجام شده، گفت: بعد از سرکار آمدن دولت جدید، آقای رئیسی بلافاصله مدیر فولاد مبارکه که اکنون متخلف است را برکنار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه تمام این تخلفات فولاد مبارکه در دولت آقای روحانی انجام شده، گفت: بعد از سرکار آمدن دولت جدید، آقای رئیسی بلافاصله مدیر فولاد مبارکه که اکنون متخلف است را برکنار کرد.

عزت‌الله اکبری تالار پشتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی یک تحقیق و تفحص از صنایع فولاد مبارکه انجام داد که مشخص شد در این صنایع فساد گسترده‌ای انجام شده است.

وی افزود: گزارش این تحقیق و تفحص در صحن علنی مجلس قرائت شد و بعد از رای‌گیری صورت گرفته شده نمایندگان مجلس با ارسال آن به قوه قضاییه موافقت کردند تا دستگاه قضا به تخلفات این شرکت و مدیران آن ورود کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه تمام این تخلفات در دولت آقای روحانی انجام شده و ارتباطی به دولت سیزدهم ندارد،  گفت: متاسفانه صنایعی همچون خودروسازی و یا فولاد تبدیل به حیاط خلوت دولت‌ها شده است که در دولت روحانی این حیاط خلوت تبدیل به محلی برای فساد شد.

اکبری تالار پشتی تصریح کرد: بعد از سرکار آمدن دولت جدید، آقای رئیسی بلافاصله مدیر فولاد مبارکه که اکنون متخلف است را برکنار کرد که این اثبات می‌کند اصلا این فساد ارتباطی به دولت فعلی ندارد و همچنین تحقیق و تفحص مجلس برای دوره دولت‌های یازدهم و دوازدهم بوده است.

به گزارش تسنیم، درخواست تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مهرماه 99، مطابق با ماده 212 قانون آیین‌نامه داخلی با امضای 18 نفر از نمایندگان ارائه شده و در آذرماه 99 به تصویب کمیسیون صنایع و معادن مجلس رسید. در 24 دی‌ماه 99 نمایندگان در صحن علنی با اکثریت آرا با این طرح تفحص موافقت کردند. بعد از گذشت حدود دو سال مشخص شد که در این صنعت تخلف 92 هزار میلیارد تومان انجام شده است./تسنیم

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=250826
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه