«میهن صنعت»:

خودروسازان به نمایشگاه خودرو شمال کشور می روند

نمایشگاه خودرو شمال کشور (استان مازندران) در روزهای 22 تا 25 شهریورماه جاری با حضور خودروسازان در بخش های سواری و تجاری برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، نمایشگاه خودرو شمال کشور (استان مازندران) در روزهای 22 تا 25 شهریورماه جاری با حضور خودروسازان در بخش های سواری و تجاری برگزار خواهد شد.

استان مازندران با دارابودن دو شرکت ایران خودرو مازندران(سایت خودروسازی خزر) و سایپا خزر، تبدیل به یکی از قطب های صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور شده است و حال پذیرای خودروسازان داخلی و خارجی در این رویداد خواهد بود.

براساس این گزارش، در اهمیت استان مازندران برای خودروسازان داخلی همین بس که به تازگی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از خطوط تولید سایت خودروسازی خزر، از تولید محصول جدید «ری‌را» در این سایت تولیدی با نگاه و تمرکز بر تولید داخل خبر داد.

نمایشگاه خودرو شمال کشور پس از نمایشگاه های خودرو تهران، فارس، کردستان و مشهد مقدس، پنجمین نمایشگاه خودرو در سال جاری خواهد بود که پذیرای خودروسازان داخلی و خارجی می شود.

این نمایشگاه(Mazandaran Auto Show 2022) در 22 تا 25 شهریورماه جاری از ساعت 16 تا 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان صنعت خودرو و قطعه سازی کشور خواهد بود.

یادآور می شود که قائمشهر، جنب پل تلار، محل دائمی نمایشگاه بین المللی مازندران نیز مکان برگزاری نمایشگاه خودرو شمال کشور اعلام شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=250898
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه