در مجمع عمومی عادی سالیانه شركت پارس خودرو عنوان شد

رشد 6درصدی تولید علی رغم تحریم و کرونا/پروژه های داخلی سازی با جدیت دنبال می شود

شرکت پارس خودرو در سال مالی99, 42هزارو 489میلیارد ریال فروش داشته که نشان از رشد 287درصدی درآمد این شرکت نسبت به سال 98 است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»،  مجمع عمومی عادی سالیانه شركت پارس خودرو با حضور76/78درصد از سهامداران به علت شيوع بيماري كرونا به صورت آنلاين برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شركت پارس خودرو به رياست علیرضا مصدقی نماينده شركت سايپا به عنوان رئیس مجمع, فریدون امجدیان نماينده شركت نيوان ابتكار به عنوان ناظر اول،داود عبدالهی نماينده شركت سرمایه گذاری کارکنان سایپا به عنوان ناظر دوم وعلیرضا بیاتی نماينده شركت رنا و سازه گستر به عنوان دبیر مجمع برگزار شد.

در اين مراسم مصطفي مدبر مديرعامل و نایب رييس هيئت مديره، عليرضا مصدقي رئیس و عضو موظف هيئت مديره, فرزاد غزایی و امید تشت زر به عنوان اعضای موظف هیئت مدیره, حسن احدزاده عضو غير موظف هيئت مديره و مهدی محمدزاده معاون مالي پارس خودرو حضور داشتند.

بنابراین گزارش شرکت پارس خودرو در سال مالی 99, 42هزار و 489 میلیارد ریال فروش داشته که در مقایسه با مدت مشابه سال 98 رشد287 درصدی را داشته است.

همچنین این شرکت در سال مالی مذکور 106هزاردستگاه خودرو تولید داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 6درصد افزایش داشته است.

در این مجمع برنامه های هیئت مدیره برای افزایش تولید و تعمیق داخلی سازی قطعات برای تولید محصولات جدید به سهامداران شرح داده شد.

در مجمع عمومي عادي ساليانه شركت پارس خودرو، گزارش سال مالي منتهي به ٢٩ اسفند ماه سال 99 در حوزه هاي صورت دارايي و ديون شركت، ترازنامه، سود و زيان، جريان وجوه نقد شركت، گزارش حسابرس و بازرس شركت قرائت شد و روزنامه اطلاعات به عنوان رزونامه رسمی این شرکت و سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی 1400 انتخاب و معرفی شدند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=226896
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه