میهن صنعت:

شرکت لیزینگ خودرو غدیر بیست ساله شد

شرکت لیزینگ خودرو غدیر از منظروصول مطالبات، افزایش فروش و تنوع محصولاتی که به فروش رفته، یکی از شرکت های پیشرو در کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، دکتر صالحی، رییس هیات مدیره شرکت در مراسم بیستمین سالگرد لیزینگ خودرو غدیر ضمن تبریک سالگرد شرکت با اشاره به گزارش های حوزه مالی ثبت شده در کدال افزود: این گزارشها مبین پایداری سهام شرکت است.

صالحی با مناسب خواندن وضعیت شرکت از دو منظر سودآوری و مالی در سال جاری، وفاداری بالای سهامداران را از ویژگی های مهم این شرکت برشمرد و ابراز امیدواری کرد این روند پایدار استمرار یابد .

در ادامه این مراسم مرتضی ادیبی، مدیرعامل لیزینگ خودرو غدیر ضمن تبریک بیستمین سالگرد شرکت، به نقش موثر همکارانش در پیشرفت و توسعه قابل توجه شرکت در مقایسه با سالهای نخست فعالیت پرداخت و این مهم را مرهون همدلی و تلاش های خالصانه و کوشش های مضاعف آنان دانست. وی با ابراز خرسندی از روند کنونی، برنامه جامع شرکت را برای استمرار پایدار توفیقات برند و ارتقا و توسعه آن درسال آتی تبیین کرد.

ادیبی با تاکید بر نقش موثر نیروی انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه شرکت، اظهار امیدواری کرد که با همراهی هیات مدیره نسبت به توانمندسازی، ارتقا و توسعه آنها گام های بیشتری برداشته شود.

شرکت لیزینگ خودروغدیر از شرکت های زیر نظر گروه صنعتی ایران خودرو، در حالی وارد بیست و یکمین سال از حیات خود می شود که در سال مالی منتهی به آذر ماه سال جاری،پس از افزایش سرمایه 183 درصدی ، میزان تسهیلات اعطایی اش نسبت به دوره مشابه سال قبل241 درصد افزایش داشته است.

گفتنی است در این مراسم از برندبوک و کاتالوگ شرکت رونمایی شد.

 

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=258096
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه