«میهن صنعت»:

طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سر گرفته شد

شرکت مدیران خودرو در راستای ایجاد شرایط ویزه برای مشتریان خود طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروی جدید را با قوت بیشتر از سر گرفته است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، شرکت مدیران خودرو در راستای ایجاد شرایط ویزه برای مشتریان خود طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروی جدید را با قوت بیشتر از سر گرفته است . طرح فوق در راستای سیاست توسعه بازار محصولات مدیران خودرو و ایجاد شرایط مطلوب بازار دست دوم محصولات این برند شکل گرفته است که در نوع خود در میان خودروسازان  داخلی خاص و منحصر به فرد میباشد .

در این طرح کلیه دارندگان خودروهای مدل سال 1390 و به بعد میتوانند خودروی خود را با یک محصول جدید مدیران خودرو جایگزین نمایند و از تسهیلات ویژه خرید چون حداقل پیش پرداخت 30 درصد و حداکثر اقساط 70 درصد تا سقف 5 سال تسهیلات بهره مند گردند .

شایان ذکر است که شرکت ایرانیان خودرو به عنوان مجری این طرح توسط شرکت مدیران خودرو معرفی گردیده که برای کسب اطلاعات دقیق و فهرست نمایندگی های منتخب مدیران خودرو که میتوانند در طرح جایگزینی خدمت دهند  به آدرس https://landing.mvmco.ir/usedcar/   مراجعه نمایند .

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=211013
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه