میهن صنعت:

فیدلیتی (جتور X70) در لیست ده خودرو SUV پرفروش بازار چین

 شرکت بهمن موتور از تیر ماه 1400 فروش محصول فیدلیتی را آغاز می کند و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودروی ایران خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، جالب است که بدانید فیدلیتی ( ازخانواده جتور X70) که در بازار چین عرضه می گردد از سال ورود به بازار( 2018) تا کنون در لیست 10 خودروSUV پر فروش (TOP10)این بازار بوده است.تا جایی که آمار فروش سال 2019 این محصول مساوی با مجموع فروش 7 سال گذشته جک S5 در این بازار بوده است .

نکته قابل توجه دیگر در آمار و ارقام حاکی آن است که در بازار چین از محصول جتور در سال 2019 بیش از 128 هزار خودرو به فروش رسیده است و سرجمع فروش سایر SUV های هم کلاس بازار چین از جمله جک اس5، تیگو5، تیگو7، هایما اس5 و هایما اس 7، که همگی در بازار ایران حضور دارند در سال مذکور کمی بیش از  26 هزار خودرو بوده است.

بهمن قیدلیتی

جتور در ایران همان خودرو فیدلیتی گروه بهمن است. خودرویی که این روزها در سر زبان خاص و عام است و توانسته نظرات را با امکانات بی نظیرش، عملکرد بدون نقص و قیمت رقابتی به خود جلب کند. مجموعه امکانات و قیمتی که در این روزهای بازار ایران باورنکردنی است و می رود تا در آینده ای نزدیک لقب پرفروش ترین خودرو SUV در ایران را به خود اختصاص دهد.

البته وجود شرکتی مانند بهمن که در زمینه خدمات بعد از فروش و رضایت مشتری پیشتاز بازار ایران است به عنوان عرضه کننده این خودرو و دیگر اینکه سرمایه گذاری بزرگی در زمینه خطوط این خودرو از قبیل پرسها ،موتور، خط رنگ ، خط بدنه و مونتاژ در بهمن ایجاد می شود، دلگرمی خاصی به مشتری برای مالکیت این خودرو می دهد.

فیدلیتی خودرویی است که عنوان اولین suvتولید داخلی(با مالکیت پلتفرم) را در کشور به خود اختصاص می دهد و مدلهای متفاوت آن در آینده حتما سلائق مشتریان را پوشش می دهد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=225938
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه