مدیرعامل آمیکو خبر داد:

قیمت آسنا اتوماتیک اعلام شد/ آغاز فروش آسنا اتوماتیک با تحویل فوری

مدیر عامل گروه صنعتی آمیکو در نشست خبری صبح روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به نحوه قیمت گذاری آسنا اتوماتیک گفت : قیمت آسنا اتوماتیک یک میلیارد و سیصد و شصت و هشت میلیون تومان برآورد شده که برای این خودرو، قیمت مناسبی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، مدیر عامل گروه صنعتی آمیکو در نشست خبری صبح روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به نحوه قیمت گذاری آسنا اتوماتیک گفت : قیمت آسنا اتوماتیک یک میلیارد و سیصد و شصت و هشت میلیون تومان برآورد شده که برای این خودرو، قیمت مناسبی خواهد بود.

قیمت آسنا اتوماتیک

شهرام فداکار ادامه داد: برای محاسبه قیمت آسنا اتوماتیک بررسی های فراوانی صورت گرفت تا قیمت آسنا اتوماتیک را متناسب با شرایط بازار تعیین کنیم.

 

مدیرعامل آمیکو افزود : فروش آسنا اتوماتیک از امروز آغاز شده و در حال حاضر فروش این محصول فقط به صورت نقدی و با شرایط تحویل فوری خواهد بود.

قیمت آسنا اتوماتیک

وی گفت : تحویل آسنا اتوماتیک فوری خواهد بود. آسنا اتوماتیک به صورت پلاک شده تحویل مشتری خواهد شد و احتمالا چند روزی برای پلاک کردن آسنا اتوماتیک زمان لازم است اما مشکلی برای پلاک کردن آسنا اتوماتیک وجود نخواهد داشت.

مهندس فداکار ادامه داد : آسنا اتوماتیک به صورت محدود تولید و فروخته خواهد شد. تعداد تولید آسنا اتوماتیک با موتور و گیربکس پانچ و با چهره کنونی به صورت محدود ۱۰۰ دستگاهی عرضه خواهد شد.

قیمت آسنا اتوماتیک

وی گفت : در سال آینده آسنا اتوماتیک با استاندارهای به روز تر و تیراژ بیشتر تولید و به بازار خودرو کشور عرضه خواهد شد.

قیمت آسنا اتوماتیک

مدیرعامل گروه صنعتی آمیکو ادامه داد : هدف ما از فروش فوری آسنا اتوماتیک کسب سود نیست. هدف اصلی ما تقویت و توسعه برند آمیکو است.

قیمت آسنا اتوماتیک

وی در خصوص تغییرات کلی آسنا اتوماتیک گفت : تغییر موتور و گیربکس، تریم داخلی از جمله داشبرد، سیستم تعلیق عقب، تقویت ترمزها به دلیل موتور توربو شارژ، تغییر مختصری در فرمان و استانداردسازی آپشن ها بر روی خودرو از جمله تغییرات کلی آسنا اتوماتیک خواهد بود.

قیمت آسنا اتوماتیک

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=233830
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه