میهن صنعت:

هوای تهران و نواحی غربی کشور بارانی است

امروز شهر‌های تهران و زنجان و استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، کردستان، کرمانشاه، لرستان و آذربایجان غربی و شرقی، باران، رعدوبرق و وزش باد شدید را تجربه خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، امروز با فعالیت سامانه بارشی در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی ،زنجان،گیلان،مازندران،گلستان،کردستان،کرمانشاه،لرستان،ایلام،خوزستان، چهارمحال و بختياری،کهگیلویه و بویراحمد،شمال بوشهر، همدان، مرکزی، قزوین، البرز،تهران،سمنان،غرب و شمال اصفهان و به تدریج در استان های خراسان شمالی و خراسان رضوی بارندگی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد بارش تگرگ و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود که به تدریج از اواخر وقت روز پنج شنبه میزان بارش ها از سمت غرب کاهش خواهد یافت.

روز جمعه در استان های واقع در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی شرق و ارتفاعات سمنان برخی نقاط استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان ،قزوین و شمال استان های سیستان و بلوچستان البرز و تهران بارش رخ خواهد داد.

روز پنج شنبه در شمال شرق جنوب غرب غرب و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعات وزش باد شدید رخ می دهد که در نقاط مستعد سبب گرد وخاک وکاهش دید می شود.

از بعدظهر پنج شنبه تا شنبه نیز خلیج فارس مواج است./باشگاه خبرنگاران/

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=260422
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه