معاون زنجیره تامین سایپا سیتروئن خبر داد:

پایان خودروهای ناقص در شرکت سایپا سیتروئن/کاهش زمان انتظار تحویل خودرو

با همت و تلاش کارگران و کارکنان شرکت سایپاسیتروئن، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 15 هزار و 600 دستگاه خودروی ناقص در شرکت سایپا سیتروئن تکمیل و تجاری سازی شده است و برای اولین بار در طی سال های اخیر، خودروهای ناقص در شرکت وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، با همت و تلاش کارگران و کارکنان شرکت سایپا سیتروئن، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 15 هزار و 600 دستگاه خودروی ناقص در شرکت سایپا سیتروئن تکمیل و تجاری سازی شده است و برای اولین بار در طی سال های اخیر، خودروهای ناقص در شرکت وجود ندارد.
مهدی صادقی با اعلام این خبر اظهار داشت: با دستور مدیریت ارشد گروه و حمایت مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن و همچنین تلاش‌های بی‌شائبه تمام کاکنان شرکت سایپا سیتروئن، علاوه بر تکمیل 15 هزار و 600 دستگاه خودرو ناقص، بیش از 29 هزار دستگاه خودرو تولید به صورت عبور مستقیم و بدون کسری نیز در چهارماهه ابتدای سال انجام شده است که علاوه بر تأثیر مستقیم بر کیفیت محصول نهایی، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 50 درصدی داشته است.

معاون زنجیره تأمین سایپاسیتروئن در رابطه با افزایش رضایتمندی مشتریان حضوری نیز خاطر نشان کرد: این شرکت با کاهش زمان انتظار تحویل خودرو به متقاضیان و افزایش ظرفیت در بخش مشتری حضوری توانسته است درسال جاری بیش از 4 هزار و 700 دستگاه خودرو را به صورت حضوری به مشتریان عزیز تحویل دهد.

او در پایان ضمن تشکر از تمام همکاران این شرکت، ابراز امیدواری کرد که روند تولید و جلوگیری از انباشت خودروهای ناقص ادامه‌دار باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=250487
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه