میهن صنعت :

خودروهای DS را با تخفیف و تسهیلات بدون بهره بخرید

شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، با انتشار شرایط فروش جدید محصولات این برند تخفیفات ویژه نقدی و تسهیلات بیش تر از سال ۹۵ با بازپرداخت بدون بهره را برای مشتریان در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، با انتشار شرایط فروش جدید محصولات این برند تخفیفات ویژه نقدی و تسهیلات بیش تر از سال ۹۵ با بازپرداخت بدون بهره را برای مشتریان در نظر گرفته است.


 تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای ۵ محصول DS از ۴ تا ۷ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۵ ، ۳۰ و یا ۶۰ روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. آرین موتور تابان همچنین برای متقاضیان تحویل ۶۰ روزه محصولات DS، ۲۱ درصد سود مشارکت در نظر گرفته است. ارزان ترین محصول DS در این شرایط مدل هاچ بک DS 3 با قیمت ۱۳۵٫۴ میلیون تومان ( با احتساب ۴ میلیون تومان تخفیف) است و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی ۵LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی ۱۸۸٫۷ میلیون تومان به متقاضیان عرضه می شود.


آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی مانند سال ۹۵، پیشنهاد های ویژه ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات ۵۲ تا ۹۵ میلیون تومانی برای ۵ محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط ۱۲ ، ۱۴ یا ۱۸ ماهه بدون بهره از متقاضیان اخذ می شود. همچنین علاقمندان به بهره گیری از شرایط اقساطی ۲۴ ماهه می توانند این تسهیلات را با نرخ بهره ۱۸درصد بپردازند. مانند شرایط فروش نقدی سود مشارکت ۲۱ درصدی برای مشتریان طرح تحویل ۶۰ روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای ۵ محصول DS از ۲٫۶ تا ۶٫۷ میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار می دهد.


آرین موتور تابان همچنین طرح های فروش ویژه نقدی-مشارکتی و اقساطی-مشارکتی را با موعد تحویل ۹۰ ، ۱۲۰ یا ۱۸۰ روزه منتشر کرده است که در طرح نقدی سود مشارکت حداقل ۲۶ درصدی، شرایط ایده آلی را برای سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان قرار می دهد.


علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانند به وب سایت آرین موتور تابان به آدرس dsautomobiles.ir مراجعه کنند.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=120311
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه