مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران:

عرضه بهداشتی دام در روز عرفه و عید سعید قربان در ۱۵ مرکز

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از عرضه بهداشتی دام در روز عرفه و عید سعید قربان در ۱۵ مرکز ثابت و موقت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، سید سعید راد با تأکید بر اینکه عرضه بهداشتی دام در 15 نقطه شامل 3 مرکز ثابت و 12 جایگاه موقت در نقاط مختلف شهر تهران و با رعایت پروتکل‌های مربوطه و با حضور دامپزشکان و انجام معاینه تأیید سلامت دام صورت می‌گیرد، اظهار کرد: به شهروندان توصیه می‌شود برای حفظ سلامتی خود و خانواده‌هایشان، به خرید دام از مراکز معتبر اقدام کنند.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته و همکاری‌های صمیمانه شهرداری‌های مناطق برای احداث جایگاه‌های موقت عرضه بهداشتی دام برای روز عرفه و عید سعید قربان، تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌کنیم برای حفظ سلامت خودشان و دیگران در مراجعه به مراکز عرضه بهداشتی دام، نکات مربوط به ایمنی فردی و جمعی را برای پرهیز از ابتلا به کرونا و انتقال آن به دقت رعایت کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از فعالیت مراکز ثابت عرضه بهداشتی دام در سه پهنه شهر تهران در روز عرفه و عید سعید قربان خبر داد و خاطرنشان کرد: این سه مرکز در مناطق 4، 15 و 18 واقع شده‌اند و شهروندان می‌توانند دام زنده مورد نیاز خود را در این مراکز با نرخ مصوب، وزن دقیق و زیر نظر دامپزشکان تهیه کنند.

روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر اینکه جایگاه‌های موقت عرضه بهداشتی دام در 12 نقطه در مناطق 1، 5، 7، 9، 10، 12، 13، 14، 19، 20 21 و 22 آماده‌سازی و راه‌اندازی شده‌اند،  نشانی مراکز ثابت عرضه بهداشتی دام را به شرح زیر اعلام کرد.

جایگاه منطقه 4 به نشانی: تهران‌پارس، حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران باباییان)، کوچه شیدا

جایگاه منطقه 15 به نشانی: بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا (ع)

جایگاه منطقه 18 به نشانی: بزرگراه آزادگان، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم

گفتنی است، 15 مرکز ثابت و موقت عرضه بهداشتی دام در روز عرفه (روز سه‌شنبه 29 تیر) از ساعت 9 صبح تا 19 و در عید سعید قربان (روز چهارشنبه 30 تیر) از ساعت 5 بامداد تا 15 آماده خدمت‌رسانی به شهروندان خواهد بود‌./تسنیم

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=226922
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه