میهن صنعت:

مزیت های اصلی طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو چیست ؟

اخیرا شرکت مدیران خودرو طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو خود را با جدیت و مشارکت شرکت ایرانیان خودرو از سر گرفته است . این طرح را میتوان در میان خودروسازان کشور طرحی خاص و منحصر به فرد در شرایط فعلی نامید .

 

اخیرا شرکت مدیران خودرو طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو خود را با جدیت و مشارکت شرکت ایرانیان خودرو از سر گرفته است . این طرح را می توان در میان خودروسازان کشور طرحی خاص و منحصر به فرد در شرایط فعلی نامید .

از مزیت های مهم این طرح می توان به تقویت بازار دست دوم محصولات مدیران خودرو اشاره نمود ، در اصل در این طرح با حضور نماینده رسمی دادگستری قیمت عادلانه ایی بر روی خودروهای کارکرده مدل سال 90 و به بعد وضع می گردد ، و مبلغ خریداری شده می تواند نسبت به انتخاب محصول جدید این برند به عنوان پیش پرداخت یا بخشی از آن در نظر گرفته شود .

از سوی دیگر در این طرح خودروهای دست دوم اورهال شده و گارانتی جدید تحت نام گارانتی پلاس دریافت می کنند و قطعات اصلی و لازم  برای آنها با اطمینان خاطر فراهم می گردد.

همچنین در  طرح جایگزینی خریدار خودرو صفر پس از اینکه خودروی کارکرده خود را با خیال آسوده فروخت می تواند با بهره از اقساط تا سقف 5 سال ، حداقل پیش پرداخت 30 درصد، تعویضی امن و راحت خواهند داشت و در یک بازه زمانی اندک خودروی جدید خود را دریافت خواهند نمود و خودروی قدیمی او نیز پس از بازسازی به صورت اقساطی در بازار فروخته خواهد شد که با ایجاد این چرخه قطعا بازار دست دوم و ارزش محصولات مدیران خودرو ارتقاء قابل توجهی خواهد داشت .

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=225622
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه