وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:

واکنش وزیر ارشاد به اعتراضات نسبت به فوت مهسا امینی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مردم اتفاقی که برای دختر خوب "کُرد" رخ داد را به مسائل دیگر تسری ندهند تا دشمن محلی برای ابراز عقده های فروخفته خود از ملت ایران پیدا نکند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با بیان اینکه همه ما از فوت مهسا امینی ناراحتیم، اظهار کرد:  همانطور که رئیس جمهور اشاره کردند، گویی اتفاقی برای عضوی از خانواده ما افتاده است. وزارت کشور  و نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع هستند و گزارش هایی که مبتنی بر اطلاعات دقیق تهیه می شود، مبنای تصمیم گیری خواهد بود.

وی ادامه داد: از مردم عزیر ایران که نسبت به این اتفاق ابراز همدردی کرده‌اند، تشکر می کنم، زیرا این ابراز همدردی ها نشانه زنده بودن روحیه ایثار در جامعه ایرانی است. واکنش مردم، هنرمندان و ورزشکاران نشانه وحدت ملی ایران است. ما ایرانیان فارغ از قومیت همه ایرانی هستیم. در شادی ها و ناراحتی ها کنار هم هستیم. اما این مساله را مردم به مسائل دیگر تسری ندهند تا دشمن محلی برای ابراز عقده های فروخفته خود از ملت ایران پیدا نکند.

وی اضافه کرد: مردم ایران متحد و یکپارچه هستند. عده قلیلی تلاش می کنند وحدت و انسجام ملی ما را نشانه بگیرند. نظام اسلامی طبق قانون با کسانی که دنبال خدشه به وحدت ملی هستند، برخورد می کند. ان‌شاءالله این اتفاقات چند روز اخیر پشت سر گذاشته خواهد شد و ایران به مسیر خود ادامه خواهد داد./ایسنا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.com/?p=253076
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه